Loading color scheme

Zubní lékařka/zubní lékař a Dentální hygienistka / hygienista

WOLFDENTAL s.r.o. vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na místo zubní lékařka/zubní lékař.

Úvazek:        0,5 - 1,0
Nástup:         možný ihned nebo dle dohody
Přihlášky:     do 31. 5. 2024

Co budete dělat?
• práci v rozsahu praktického zubního lékařství;

Pracovní úvazek: 20 - 40 hodin týdně
Místo výkonu práce: Klášterského 16, Brno - Komárov;
Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Přihlášky – emailem mudr.martin.wolf@email.cz: CV, motivační dopis do 31. 5. 2024
Osobní rozhovor s vybranými uchazeči se uskuteční dle dohody.

Co nabízíme?
• úvazek 0,5 až 1,0;
• práce v plně vybavené ordinaci, na pracovišti funguje dentální hygiena a recepce;
• přátelské prostředí, ohleduplné, férové jednání;
• odborné vedení; konzultace, další vzdělávání
• práci v zavedené zubní ordinaci se specializací v oboru parodontologie,
  smlouvy se zdravotními pojišťovnami;
• mzda se skládá z pevné části a dále z motivační složky;
• možnost pronájmu bytu nad ordinací;
• při oboustranné spokojenosti možnost odkupu podílu firmy;
• hmotné výhody (příspěvek na stravování, příspěvek na další odborné vzdělávání, moderní pracovní prostředí, dovolená nad rámec Zákoniku práce, 3 dny sickdays).

Co požadujeme?
• vysokoškolské vzdělání v oboru;
• praxe výhodou;
• aktivní přístup, přátelské jednání, schopnost jasně a stručně komunikovat, schopnost přijmout; kritickou zpětnou vazbu, otevřenost k učení se novým věcem.

WOLFDENTAL s.r.o. vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na místo Dentální hygienistka / hygienista

Úvazek:        0,2 - 1,0

• preventivní a profylaktické výkony;
• Iniciální fáze terapie parodontopatií;
• bělení;
• profesionální čištění - Air flow

Pracovní úvazek: 8 - 40 hodin týdně

• úvazek 0,2 až 1,0;
• práce v plně vybavené ordinaci a recepci;
• další vzdělávání
• při oboustranné spokojenosti možnost práce na dobu neurčitou;

• vzdělání v oblasti dentální hygieny

• praxe v oboru výhodou, ale není podmínkou, radi zaučíme

• aktivní přístup, přátelské jednání, schopnost jasně a stručně komunikovat, schopnost přijmout kritickou zpětnou vazbu